Tüm İllere Plotter Servisi

Plotter Servisi

Hp Teknik Servis Ankara

hp-plotter-teknik-servisiANKARA HP PLOTTER TEKNİK SERVİS

Ankara’nın en büyük plotter teknik servisi olan HP Teknik Servisi hizmetini gerçekleştiren PLOZA KAĞIT VE MAKİNA SANAYİ Öveçler1.Cad. 1295.Sok. No: 1/A Öveçler / ÇANKAYA /  ANKARA adresinde siz değerli HP kullanıcılarına hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli teknik personeli ile kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini amaçlayarak, plotter yazıcı arızalarında kısa sürede ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Teknolojik olarak hızla ilerleyen plotter baskı sistemleri beraberinde mekanik ve elektronik teknik destek için bilgi ve tecrübeyi de gerektirmektedir. Her HP Plotter Yazıcı Modelleri için aynı titizlik ve tecrübesiyle güvenilir hizmet veren firmamızda maksimum tamir süresi 3 (üç) iş günüdür.

HP PLOTTER TEKNİK SERVİSİMİZDE ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZDİR.

Hp Plotter Servis Merkezi İşleyişi Hakkında

Servisimize bıraktığınız plotter yazıcınızda arıza tespiti yapıldıktan sonra sorunun ne olduğu, çözümü ve maliyetleri ile ilgili detaylı bilgi vermek için müşterilerimizi ararız. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılır ve test edilir.Teknik baskı çıktıları ve testleri alınan cihaz teslim edilmek üzere hazır hale getirilir.Siz müşterilerimize plotter yazı hazır bilgisi verilir.

TAMİR İÇİN PLOTTER YAZICINIZI GETİREMEYECEĞİNİZ DURUMLARDA  ADRESE SERVİS HİZMETİMİZDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Hp Plotter Servis Merkezi İşleyişi Hakkında

Servisimize yapılan plotter arıza talebi doğrultusunda öncelikle plotter kullanıcısı ve teknik servis elemanımız görüştürülür.Yazıcının arızası görüşme sırasında tespit edilmeye çalışılır.Eğer telefonda fikir sahibi olunabiliyorsa gerekebilecek yedek parça kartuş baskı kafa gibi parçalar hakkında kullanıcıya yaklaşık fiyat bilgisi verilir.Servis ücretinin kullanıcıya söylenip onayı alındıktan sonra Hp plotter yazıcıya yerinde servis hizmeti en uygun zamanda verilmek üzere sözleşilir.amaç en hızlı biçimde tek gidişte plotter arızasını halledip makinayı çalışabilecek duruma getirmektir.
Plotter makinesinin yerinde tamir imkanının olmayacağı durumlarda kullanıcıya bilgisi verilir çalışma prosedürü anlatılır.Kullanıcının onayı alındıktan sonra plotter cihazı atelye ortamına getirilir.Teknik servis atelyemizde plotter makinesinin arızasının giderilmesi için gerekli işlemler yapılır.Test çıktıları alınan plotter yazıcı tekrar kullanıcıya teslim edilir.

HP Ankara Plotter Teknik Servisi nde plotter yazıcınızla ilgili her türlü arızanın garantili olarak tamiri mümkündür. Bunun için gerekli olan tüm yedek parça ve ekipmanlar stoklarımızda mevcut bulunmaktadır. Plotter yazıcılarının amacını ve değerinin bilincinde hızlı ve ekonomik servis anlayışı ile size zaman kazandırıyoruz.

HP Plotter Teknik Servisi Ankara servisinde gerçekleştirilen tüm işlemleriniz HP Teknik Servis Ankara garantisi altındadır. Aynı arızanın tekrarlaması durumunda verilen garanti süresince yapılacak işlemden ücret talep edilmez. Ankara’nın En Büyük Hp Plotter Teknik Servisi PLOZA KAĞIT VE MAKİNA SANAYİ

Ploter Servis Destek:

  • kartuş arızası giderme hp 2015
Ploza Bilişim

PLOZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KAĞIT VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Şehit Cengiz Karaca Mah. 1042 cad. (Eski 4.Cad.) No:107/C Öveçler / ÇANKAYA / ANKARA GSM: 0532 723 70 10 Tel : 0312 479 72 64 - 0312 479 72 65 Fax: 0312 479 72 46 Mail : info@ploza.com.tr canlıdestek : plozakagitcilik@hotmail.com