PLOZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KAĞIT  VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Plotter ,Plankopya, Kağıt, Makina ve Sarf Malzeme Satışı

hp-plotter-logo

Ploza Kağıt Dijital Kopyalama Ürünleri; Hp plotter satışı ve hp plotter servisi hizmetlerini gerçekleştirmek adına kurulan www.plotterservisdestek.com internet sitemiz 2016 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Ploza Kağıt Dijital Kopyalama Ürünleri bünyesinde ;Hp plotter satışı, Hp tarayıcı satışı, Hp plotter sarf malzemeleri satışı ve Hp plotter teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiye ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.


hp-plotter-yenilikYenilik

Sektörümüzdeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknolojileri sürekli bünyemizde barındırıyoruz. Bu nedenle her ne sepeble olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 


hp-plotter-eğitimEğitim

Düzenli aralıklarla eğitim faliyetlerimizle tüm personelimizin ürünleri ve bu ürünlere ait özellikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeleri, yeni çıkan teknolojileri tanımaları teknik servis kalitemizi artırıyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde servis vermek. Doğru ve çabuk bir şekilde hata tespiti ve sorunlara bu şekilde müdahe ederek sizlerin minumum zaman kaybetmesi için elimizden gelen azami gayret ve çabayı gösteriyoruz.

 

 


hp-plotter-tecrübe

Tecrübe

Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak isterseniz. İletişim panelindeki formu doldurarak bize ulaşabileceğiniz gibi elektronik posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.